גמא

חברת גומא מערכות אל פסק

חתם אמינות

המומחים בישראל למערכות אל-פסק לחברות, ארגונים ומוסדות.

להצעת מחיר מיידית השאירו פרטים!


אל פסק – מוצר חובה בכל מקום!

בשנים האחרונות הצורך במחשבים רק הולך וגובר, והם היום כלי משמעותי בעולם העבודה ובכלל (בניגוד לעבר שמחשבים שימשו בעיקר למשחקים). אין היום בית או משרד בלי מחשב אחד לפחות בין אם הוא נייד או נייח, ובשביל להאריך את חייהם של המחשבים, צריך לטפל בהם בצורה נכונה. אחד מהדברים הקריטיים הוא שיהיה אל פסק למחשב כדי להגן עליו משינויי מתח חשמלי שעלולות לקבל כמות חשמל גבוהה ברגע אחד מה שיכול לגרום למחשב נזק רב. מערכת אל פסק למחשב אמורה למנוע את זה ולאזן את המתח החשמלי ככה שהוא לא ייפגע.

מערכת אל פסק למחשב גם אמורה לשמור עליו מכיבוי פתאומי. מחשב צריך לכבות בשלבים ובעדינות ולא ברגע אחד, כי זה גם יכול לגרום לו נזק. אם תהיה הפסקת חשמל פתאומית עלולים לאבד חומרים חשובים ומה שיכול למנוע נזקים בגלל ירידת מתח פתאומית היא המערכת הזו.


אז איך בוחרים אל פסק למחשב?

"גומא – מערכות אל פסק" הינה חברה ותיקה שצברה ניסיון אדיר ומתמחה במשך שנים רבות במערכות כאלו, ללקוחות פרטיים כמו גם למגוון לקוחות עסקיים ומוסדיים. צוות החברה הינו צוות מיומן ומסור שיסייע לכם לבחור את המערכת המתאימה לכם.
 
נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי הקליקו במספר טלפון שלמעלה או השאירו פרטים כאן   וצוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור אל פסק למחשב במחיר אטרקטיבי. 
 
אל פסק UPS

מערכת אל פסק ups מאפשרת זרם חשמל רציף במקרים בהם הוא פוסק לפתע, והיא מעין גיבוי שמאפשר למכשיר החשמלי להמשיך ולפעול בלי לעצור גם לא לחלקיק השנייה. יש סוגים שונים של המערכת הזו ולכל צורך יש את הסוג המתאים לו.

לדוגמא, בבתי חולים ובמוסדות רפואיים שונים יש מכשירי חשמל קריטיים, מכשירים שמוודאים אספקת תרופות לחולים, מכשירי הנשמה ואחרים. ללא מערכות אל פסק היתה מתרחשת קטסטרופה באם מכשיר הנשמה יפסיק לעבוד. 

 
אז איך בוחרים אל פסק UPS?

"גומא – מערכות אל פסק" הינה חברה ותיקה שצברה ניסיון אדיר ולכן אנחנו מתמחים באבחון מדוייק של צרכי העסק או החברה והתאמה של מערכת אל פסק מדוייקת. 


נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי הקליקו במספר טלפון שלמעלה
 או השאירו פרטים כאן   וצוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור את מערכת האל פסק  המתאימה לכם ולספק לכם אותו במחיר אטרקטיבי.

מצברים לאל פסק
מערכות אל פסק מסחריות או מערכות אל פסק תעשיתיות (אל-פסק תעשייתי / אל-פסק לשרת) הן מערכות חשובות ובמקרים רבים גם קריטיות. הן מאפשרות לחשמל לעבוד באופן רציף ולספק למכשיר החשמלי את האנרגיה אותה הוא צריך בלי הפסקה (גם לא של שנייה), גם כשיש תקלה או הפסקת חשמל.
יש מכשירים שללא המערכת הזו עלולים להינזק בצורה משמעותית, ולא פעם יכולים גם להיגרם נזקים כלכליים כבדים או אחרים.

אז איך בוחרים מצברים לאל פסק?

"גומא – מערכות אל פסק" הינה חברה ותיקה שצברה ניסיון אדיר ולכן אנחנו אומרים בבטחון שמצברים לאל פסק יש תפקיד חשוב אחד – הם אמורים להחליף את החשמל לכמה שניות, לכמה דקות ואולי אף לכמה שעות. הכל תלוי בהתאם לצרכים ובהתאם למצבר, וחשוב לבחור אותו נכון.

מצברים לאל פסק אלו מצברים שצריכים להיות קודם כל תקינים מה שאומר שברגע האמת הם יעבדו כמו שצריך. הטענה רצופה שלהם פוגעת בהם בטווח הרחוק ומקטינה את הנפח שלהם, ולכן חשוב לבחור מצברי איכותיים. אבל מה שהכי חשוב הוא הנפח שלהם ואותו צריך לבחור בהתאם לצורך, נפח של חשמל שבסופו של דבר יהיה הגיבוי לחשמל שפסק.

אם אתם מחפשים מצברים לאל פסק ואתם רוצים את הטוב ביותר בשביל המערכת שלכם, אז נדרש אבחון מדוייק לצרכים שלכם והתאמה למצבר איכותי למערכת שיחזיק מעמד. 

נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי הקליקו במספר טלפון שלמעלה או השאירו פרטים כאן  וצוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור את המצבר הדרוש לכם ולספק לכם אותו במחיר אטרקטיבי. 

 גנרטורים וסוללות לאל פסק

סוללה לאל פסק אמורה לעשות את העבודה בצורה מושלמת. תארו לעצמכם בית חולים בו יש מטופלים שמחוברים למכונות הנשמה וברגע אחד יש הפסקת חשמל… עם מכשיר אל פסק נכון שמותקנת בו סוללה מתאימה לא יקרה שום דבר והמכשיר ימשיך לעבוד.

אם אתם מחפשים סוללות למכשירי אל פסק ואתם רוצים את הטוב ביותר בשביל המערכת שלכם, אז נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי. 
הקליקו במספר טלפון שלמעלה או השאירו פרטים כאן   וצוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור את המצבר הדרוש לכם ולספק לכם אותו במחיר אטרקטיבי. 

 
מייצבי מתח

בין אם מדובר במייצבי מתח למחשב הביתי או למקרר, למכונת הכביסה או לתנור, ובין אם זה למשרד שלכם או למפעל שאתם מנהלים, מערכות אל פסק ומייצבי מתח יכולות להיות קריטיות לכם. הן יכולות להציל את המכשירים החשמליים ברגע האמת, ברגע בו תהיה הפסקת חשמל פתאומית או שינוי במתח החשמלי שהמכשיר מקבל. הן ייכנסו לפעולה בזמן ויהיו הגיבוי שלכם
שיכול להציל את המכשיר החשמלי. 

אם אתם מחפשים מייצבי מתח ורוצים את הטוב ביותר בשביל מכשירי החשמל שלכם, אז נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי. הקליקו במספר טלפון  שלמעלה או השאירו פרטים כאן   וצוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור את מייצב המתח ולספק לכם אותו במחיר אטרקטיבי.

מוצרי החברה

אל פסק לשרת | אל פסק תעשייתי | מערכות אל פסק | מצברים | גנרטורים | מייצבי מתח

לקוחותינו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
שלום, הגעתם לחברת גומא
כיצד נוכל לעזור?